Kedimin Miyavlamamısı Ve Sürekli Uyuması

3mreozdl

3 aylık bir kedi aldım 3 gün önce ama aldığım günden beri hiç miyavlamadı ve hep uyuyor yorgun yani kedi dediğin ordan oraya zıplar ne yapmalıyım bilen birisi yazabilir mi

3 CEVAP

Mmtklndr

Sahiplendikten sonra veterinere kontrole götürdünüz mü ? Belki bir hastalığı vardır. Genellikle yavru kediler çok hareketli olurlar

IIREMMM

bence de bir kontrole götürün öncelikle,zaten olması gereken aşılar da var hem de genel bir sağlık kontrolünden geçmiş olur,aslında bazen kediden kediye göre değişebiliyor bazı yavru kediler çok hareketliyken bazıları günün çoğunu uyuyarak geçirebilir bir de sıcaklar da var o da etkilemiş olabilir ama yemek yemesi yani iştahı, tuvalete çıkması nasıl? Bunlar da önemli

Venusss0

Yavru bi kedinin yeni evine alışma süreci 1 haftadır daha erken koşup oynaması için yine de bir kontrole götürün siz