Titreme Ve Ağızda Köpük

Findik55

Bir tanıdığımın kedisi titriyormuş ve ağızında az biraz köpük görmüş. Lahmacun yemiş daha fazla bilgiye sahip değlim yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

somnium

lahmacunda kediye zarar verecek gıdalar var, soğan gibi. midesine dokunmuş ve zehirlenmiş olabilir. acilen veteriner hekimin görmesi gerekiyor.

KedicikUzum

Zehirlenmis olabilir acil bir durum bence

AhsenAise

Lahmacun bu denli zarar vermez, daimi gittiğimiz restoran önündeki kedilere bol acılı ,sarımsaklı beyti veren de var,bol soğanlı fındık lahmacun da evet zararlı ama titreyip ağzından köpük gelmesinin nedeni farklı olabilir
Evdeki çiçekleri yemiş olabilir, haşere yemiş olabilir
Acilen veterinere gitmeli
Bahsettiğiniz durum pek iç açıcı değil çünkü