Petlebi Bizi Vet+S Plus İle Ödüllendirdi. Teşekkürler Petlebi

aslihan_e

Kedilerim bugün sevinçten deli oldu bu ödüller için, yemek için birbirlerini itip durdular. Petlebi'ye çok teşekkür ederiz.

14 CEVAP

aslihan_e

Ben de hiç beklemiyordum açıkçası. (Kendimi yeni evlenen kadınların bir anda havaya girip "Kuzum inan hiç beklemediğin anda oluyor" demesine benzettim. 🤭) Kumdan sonra artık daha ne olsun diyordum. İnsan borçlu hissediyor :)

AyseMia

Ben de senelerdir aktif üyeyim sadece kum yeni geldi. :)) Umarım bizi de görürler. :) Afiyet olsun bebişlereee. :)

AyseMia

Katılıyorum, hatta ben artık göndermiyorlar sanıyordum şaşırdım. :) Bu da Petlebi'nin farkı her zaman dediğim gibi. Alışverişin her zaman onlardan yapılmasını hak eden tek site. ;)

Patilicns

Bizede bugün geldi geçenlerde de kum hediyemiz gelmişti gerçekten şaştırcı bir site 🌸 teşekkürler

selinay41

Petlebi bize dee

salihaondag8

Sizin adınıza çok sevindim kedilerinizde mutlu olmuştur bende aktif üyeyim kum hediyesi geldi banada petlebi çok ilgili ve güler yüzlü müşteri hizmetleri ve elime hemen ulaşıyor kedimin bütün ihtiyaçlarını burdan aliyorum ve bir sıkıntı yaşamadım kum hediyesi de çok iyi oldu inşallah daha güzel hediyeler bana ve bütün arkadaşlara gelir diyorum düşünmeleri bile yeter kedilerimiz çok mutlu oluyor bizde haliyle onlarin mutlu olmasıyla mutlu oluyoruz iyiki varsın petlebi 🤗

salihaondag8

Benide şimdi aradılar kum hediyesimdem sonra birde ödül maması göndereceklerini duydum gerçekten çok sevindim inşallah kedimde sevinir ve severek yer petlebiye burdan çok teşekkürlerimi iletiyorum inşallah herkese gelir diyorum petlebi çok ilgili gerçekten müşteri hizmetleri güler yüzlü ve böyle hediyeler göndermeleri çok iyi düşünmeleri bile yeter çok ince bir davranış gerçekten

Minminik

Tesekkurler petlebi benim cocuklarda bayildi doyasiya hepsinden yediler

yaaamur

yaaa az önce beni de aradılar sıvı ödül maması hediye etmek istediklerini söylediler🙏🏻 gerçekten insan borçlu hissediyor, daha önce de kum yollamışlardı çok teşekkür ederiz❣️

salihaondag8

Kumları da çok güzeldi çok memnun kalmıştım kedimin bütün ihtiyaçlarını burdan aliyorum saten hiçbir sıkıntı yaşamadım o yüzden iyiki varsın petlebi🤗

Pamres

Benim de bugün geldi. Malum sıcak hava biraz buzdolabında misafir edip sonrasında da kedimin midesinde misafir edeceğim kendilerini 😂 şuan ilk hangi çeşidini yedirsem diye düşünüyorum. Et oranının da yüksek olması ayrıca müthiş. Ama yine de çok verilmemeli sanırım. Söz haftada kaç kere vermeyi tercih ediyorsunuz/edeceksiniz?

Pamres

Siz haftada kaç kere vermeyi tercih ediyorsunuz/edeceksiniz?*

Suraemir

Benimkiler fakir kedisi bana da petlebi sıvı ödül maması göndereceğini iletti çok memnun oldum gerçekten benim kedilerim yaş mama yemiyor fakir kedisi biraz da sıvı ödül maması yiyecekler mi bilmiyorum deneyeceğiz yerlerse alırım mutlaka

aslihan_e

Bu mamanın üstüne "Dikkat bağımlılık yapar" yazmalılar bence. Özellikle yaşlı kedim iki defa yedi diye sürekli mamanın olduğu odanın kapısında miyavlıyor, kapıyı açınca hemen mamanın olduğu yere gidiyor. Kendisi aşırı seçici bir kedi, açlıktan ölse yemez çoğu şeyi. Kuru mama ağzına sürmez, yaş mamayı bir kez yer, başka gün bir daha yemem der. Her balığı yemez, et hafif yağlı olsa yemez. Böyle seçici bir kedi buna takıntılı kaldı. Asla bıkmıyor, bitirdik hemen paketleri. Öğün yerine geçmez, takviye edici dediği için satın alıp küçücük midesinin onunla doymasına izin vermeli miyim bilmiyorum. Sadece kedimin biri, hep en lezzetli şeylere iç parazit hapı sakladığım için bana güvenip yemedi, hatta kaçtı. Ona tabağa sıkıp verdim öyle kendisi yedi. Bir de balıklı çeşitlerinde de tavuk var, satın almak isteyen olursa tavuk alerjisi olanlar bunları tercih etmemeli. Ben dikkat etmeden alerji sahibi kedime yedirmek gibi bir hata yaptım, kaşıntı yaptı hemen o gece. Yoksa çok memnun kaldık. Çoklu kedili evlerde yedirirken dikkat etmek gerek, her biri elinizi tutup paketi kendine çekiyor, elleriniz yara içinde kalıyor. Yine de kedilerimin mutluluğu için tekrar teşekkürler Petlebi. İnstagram'da da paylaştım evcil hayvan sahibi dostlarıma reklamınız olsun diye ama görmediniz ☺️