Burun,,Mantar Mı?Yardım

aytunccc123

Arkadaslar yavru kedilerimin burunlarında son zamanlarda değişiklik farkediyorum en başta acaba hani yaş mama falan yiyorlar onun lekesi mı dedim ama sonradan aklıma mantar geldi beyaz burunlarda daha çok belli oluyor böyle kızarıklık ve döküntü gibi fotoğraf attım bakabilir misiniz?
Eğer mantarsa ne gibi bi tedavi yontemi önerirsiniz?

1 CEVAP

AhsenAise

Açıkçası resimden anlayamadım
Google da resmi yükleyip aratın
Mantar genellikle yoğun stres ve bağışıklık düşüklüğünden meydana gelir bu iki neden yoksa belki gıda alerjisi,yahut pire ısırması alerjisidir