Kedim Etrafa İşiyor

mameytocu

4 yaşında tekir kısır erkek kedim var. Kendisini 8 aylıkken başkasından sahiplendim, ilk aldığım günden beri etrafa işeme problemi var. İlk başta erkek kedi olduğu için koku bırakıyor dedik, kısırlaştırdık. Sonrasında bir süre kesildi yine başladı. Kumu her zaman temiz günde en az bir kere temizleniyor, bazen üç defa bile olabiliyor. Kısır kedilerde böbrek sorunu çok olabiliyor, geçtiğimiz günlerde yaşadık. Taş düşürdük. Dedim belki de böbrek sorunu çektiği için yapıyordu ama hiç sanmıyorum hala devam ediyoruz. Mamasını uriner sisteme uygun kullanıyoruz. Günlük hayatta keyfi çok yerinde, aşırı güzel huylu bir kedi. Kaç kere veterinere de danıştım davranış bozukluğu yapacak bir şey yok diyor. Lütfen bunu daha önce deneyimlemiş birisi var mı? Ben artık eve yeni bir eşya bile alamıyorum. Kendimden her şeyimden ödün verdim kedimin istediği gibi yaşıyoruz. Yok mu ya bunun bir çözümü?

1 CEVAP

AhsenAise

Çok üzgünüm ama alışkanlık halini aldı ise düzelmiyor,bizde yıllar önce kısır, tetkikleri tertemiz erkek kedimiz de aynı durumu yaşadık
Uzun mücadele döneminden sonra bahçesi olan birine sahiplendirdik