Yaralı Kedı

Reyaura

Veteriner bunlardan birini kullanma mi önerdi. Sokakta buldugum kedinin yarasi için. Ben ikisinide aldim . Ikisini arka arkaya kullansam olur mu ? Kedicigin yarasi kırmızı gözüküyor ama kuru intihapta ödemde yok . Bacağı incilmiş kırık yokmuş o yüzden birşey yapmaya gerek yok dedi . Kedi bu kremleri yalarsa birşey olur mu vete sormayi unuttum . Arti olarak sprey almama gerek var mi ?

6 CEVAP

aleyn

öncelikle geçmiş olsun. kremler çıkmamış eklediyseniz göremiyorum ama ne sürerseniz sürün etki etmesi için kediyi bi 15-20 dk yalamaması için oyalamaya çalışın yahut tutun böylece krem emilsin aksi halde kremi yalayarak çıkardıkları gibi yalama esnasında yarayı da daha fazla tahriş edebiliyorlar.

aleyn

rica ederim çok güzel sprey kısa sürede geçecektir diye umuyorum.

Kedimekim

Kedinin kafasina koruyucu takmaniz daha iyi olur. Sonuc da ilac bu zarar verebilir.

Reyaura

@aleyn batiodin , terramycın fotograf çıkmamış:/

aleyn

kremleri hafif masajla sürüp 20 dk kadar erişememesini sağladıktan sonra emilmeyen kısmı silebilirsiniz. sprey ne verdi bilmiyorum ama crystalinse yaralar için gerçekten çok iyi bi sprey birkaç gün kremlerin işe yarayıp yaramadıgını takip edip ona göre alabilirsiniz. kremler yalanması durumunda zararlı mı bilmiyorum ama kendi kedimden biliyorum yaladıktan sonra bu sefer tadından rahatsız olup kurtulmak için kafasını sallayıp duruyordu. daha sonra bu size anlattıgım gibi yapmaya başladık daha iyi sonuç aldık.

Reyaura

crystalinse sprey aldım daha etkiliymis onu kullandim teşekkür ederim cevap için:)