Puanlarını Yükseltmek İçin Saçmalayanlar Djfjfj

Cennet29

Petlebi bazı üyerlere hediye veriyor diye puan kasmaya çalışanlar görünce gülesim geldi 😂 saçma sapan sorular sormalar, bir şey bilmiyomuş numarası yapmalar, her yorumu patilemeler. Bildirim yerim tıkandı beğeniden. Böyle şeyler yapmanıza gerek yok burayı bunun için kullanmıyoruz... Birbirimize faydalı olmak için kullanılan bu alanı çıkar için meşgul etmeyiniz...

18 CEVAP

gece18

Bu gereksiz baslıklar yüzünden artık giresim gelmiyordu uzun zamandırda girmiyorum anca düm tek kafam eserse bakıp cıkıyorum. Puanlamalara göre hediye gönderildiginide ilk defa ögreniyorum bunun yüzünden cöp olmus demek buralar ne acı.

Buralara kayıt olurken bir tane oglum vardı hala da var, üstüne hamile kedi buldum yavruları oldu derken koca bir 5 ay gecmis... anne kedim benimle. Yavrularından 2 si de benimle 4 kedim var evde oğlumla can ciğer kuzu sarması hepsi.

Su an kardesimin en yakın arkadasının kedisine bakıyorum odadamda etti 5 kedi, biraz hasta kontrolleriyle ilaçlarıyla ben ilgileniyorum. Soru sorasım geliyor bazen ama biliyorum cevapsız kalacak. Böyle böyle hevessizlesmişim buralara.

Mehmet163727

Bence tamamen alelâde biçimde gönderiliyor. Çünkü ben çok başlık açmıyor, çok başlık üzerinden gezinip patilemiyorum tutumunuz çok doğru değil. Bana da hediye yollandı şuanda kargoda. Hatta iletişime geçtiklerinde de yeni eski kullanıcı farketmeksizin yolladıklarını söylemişlerdi.

Cennet29

Mehmet163727 fazla girmediğin belli oluyo ztn cünkü kimse burdaki saçma sorulardan asıl soruları kaçırmak zorunda değil. Hediyende hayırlı olsun gocunmana gerek yok