Puanlarını Yükseltmek İçin Saçmalayanlar Djfjfj

Cennet29

Petlebi bazı üyerlere hediye veriyor diye puan kasmaya çalışanlar görünce gülesim geldi 😂 saçma sapan sorular sormalar, bir şey bilmiyomuş numarası yapmalar, her yorumu patilemeler. Bildirim yerim tıkandı beğeniden. Böyle şeyler yapmanıza gerek yok burayı bunun için kullanmıyoruz... Birbirimize faydalı olmak için kullanılan bu alanı çıkar için meşgul etmeyiniz...

18 CEVAP

Ketonmanya

Cennet Hanım merhabalar,

Bu başlığı açmayı aklımdan geçirmiştim ama başlık kirliliği olmasın diye vazgeçmiştim, siz çok yaşayın. :)

Ama merak etmeyin, bu sitede gerçekten profesyonel bir ekip çalışıyor. Sapla samanı ayırt edebilecek, hediye işini otomatiğe bağlamayacak kadar aklı başında olduklarını düşünüyorum. Bizim bedavacı toplumumuz en kısa zamanda duvara toslayacaklardır. Biz elimizden geldiğince bilgi sahibi olduğumuz konularda bildiklerimizi paylaşmaya devam edelim ki o lâf olsun diye yazılan cevaplar azınlıkta kalsın. :)

Bol patili günler dilerim.

Ketonmanya

Sevgili @gece18,

Lütfen sorunuz olduğunda sormaktan çekinmeyin. Burayı beleşçiliklerine alet etmeye çalışanların yanında onlardan daha fazla kişiyiz birilerine gerçekten yardımcı olmaya çalışan. Onlar yüzünden kimsenin buraya küsmesini ve meydanı onlara bırakmasını istemem. Zaten site yönetimi de buna müsaade etmeyecektir. Biz o hediyeleri bu platformu amacına uygun şekilde yürüttüğümüz için birer teşekkür hediyesi olarak alıyoruz. Yönetim eminim kimin teşekküre layık olduğunun, kimin olmadığının ayırdına varacaktır.

Bu vesileyle buradan bir önerim olacak yönetime. Sözlüklerde olduğu gibi moderatörler ve editörler seçilsin buraya da. Aynı sorularla ilgili onlarca farklı başlık açılıyor. Kimse arama kısmını kullanmıyor, acaba kendi sorusu daha önce sorulmuş ve cevaplanmış mıdır diye kontrol etmeden aynı başlıktan bir tane daha açıveriyor. Bu sırf puan olsun diye değil bilinçsizlikten de yapılıyor. En azından alakalı başka bir başlığın varlığında bir moderatör o başlığı daha önce açılana taşır ya da o kullanıcıya mesaj göndererek uyarır gibi gibi. Eğer hediyelerle yüreklendirme yapılacaksa da bu işi tamamen gönüllülük esasıyla yapan moderatörler ve editörlere yapılır, onların siteye bağlılığı sağlanır. Bence bu bir değerlendirilmeli.

Herkese bol patili günler dilerim.

PofudukLeo

Cennet Hanım çok teşekkürler benim ve birçok kişinin hislerine tercüman olmuşsunuz 🙏 Aynı soruya 3 farklı versiyonda başlık açanları gördü bu gözler. Görmez olaydım :)

Venusss0

Ahahahahsh beleşçiler yüzünden son bulacak bu tarz etkinlikler cidden

Kaymaklimm

Öncelikle paylaşım başlığı dikkatimi çok çekti bu yüzden yazıyorum. Burada çok yeni üyeyim mantığını çözmeye çalışıyorum ☺️ bilmediğim konularda yardım alınca kendimi yalnız hissetmedim hoşuma gitti. Hatta Ketonmanya kullanıcı isimli bir hanımefendi yardımcı olmuştu paylaşımıma🙏🏻 puan uğruna böyle bir şey olduğunu da şimdi öğrendim çok üzücü. Benim gibi yeni anne olan çoktur tecrübeli kişiler yardımcı olmak istese gözden kaçacak ne üzücü 😞

Pamres

Bende diyorum niye durduk yere eski zamanda kalmış cevaplarim patileniyor 😂 şimdi çözdüm olayı

Mama fetişi biri var burda görünce gözüm seğiriyor artık delirdiniz mi be

Minminik

Evet son 1 haftada beni patilermisin diyen çocuklar türedi :)
umarım bu tavırdaki insanlar yanlış bilgiler vermekler.

Cennet29

Ztn belli oluyolar 😂 tenezzül edip cevap vermeyin boş zaman kaybı 🥴

Cennet29

Mehmet163727 yani bura hediye sitesi değil kimisi hediye için parazit yapıyo biz onlara laf ettik. Umarım hak edenlere gidiyodur hediyeler burda boş beleş milleti rahatsız edenlere değil. Günde herkez 10 başlık açsa bura çöplüğe döner. Bu hediye göndermeler başlayınca bazıları bundan istifade başlıklar açmaya başladı ondan behsediyoruz sen rahat olabilirsin

AhsenAise

Sadece Hediye mevzubahis değil, burada evvelce defaatle sorulmuş soruları yinelemek ,art arda üstelik çok itici oluyor Mehmet bey
Üstelik malum hanımefendi bugün 12 kg mama almış bir kedi 12 kg en hızlı 4 ayda bitirir,bu kez başka mama için başlık açmış merhamet yahu
aklımızla dalga geçiliyor hissine kapılmaktayiz ,bunca insan aynı kişi/ konu hakkında hem fikir ise yanılıyor olamaz

Coconutbey

Evet bunu malesef ben de farkettim hatta bi kullanıcı var kendi kedisini 8 kez kaydetmiş başka kedi gibi 😅 ve seri şekilde beğeni atıyor cevaplara sorulara. Bu sitenin amacı bilgilenmek bilgilendirmek ama malesef işte iyi niyet suistimal ediliyor..

AyseMia

Bir gün bir girdim satırlarca bitmek bilmeyen patileme bildirimi vardı, demek ondanmış. 😄

grsaras

bu gidişle zaten bu tarz etkinlikler son bulur onlar da beleşe konacağım diye elindekinden de olurlar.

Cennet29

Burda kaç senelik üyeler var hiç bir amaç gütmeden insanlara faydası olan. Umarım hediyeler de sadece onlara gidiyodur arkadaşlar🤭🤭🤭🤭