Kedi De Böbrek Yetmezliği Lütfen Yardımcı Olun Bu Durumu Yaşayan Varsa Ne Olur Süreci Bana Anlatın ?

Birkedi8

Kedim 3 yaşında kısır dişi birkaç gün öncede yazmıştım poposundan kan geldi diye ona cevap veren olmamış 😕 kanın sebebi idrar yolu enfeksiyonuymuş onu çözeceğiz umarım ancak daha ciddi bir durum var biyokimya testi sonuçları çok kötü geldi veteriner kedimin şu an Sarılık olduğunu ama garip bir şekilde kedimde Sarılık belirtisinin olmadığını söyledi ne diş etlerinde ne patisinde ne de kulak içleri sarı değil ama biyokimya testinde Sarılık çıktı bunun altında yatan sebep ise böbrek rahatsızlığı ayrı zamanda da karaciğer rahatsızlığı 😭 hemen kd mama verdi vetqoom karaciğer sağlığı şurup, bir de antibiyotik piyeloseptyl şurup(5 gün kullanacak) 15 gün sonra yeniden biyokimya testi yapılacak ve test sonucuna göre tam teşhis konuşacak. Dünden beri kahroluyorum ne olur başından böyle bir süreç geçen varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim kızım daha çok küçük ona bir şey olsun istemiyorum lütfen yardım edin

5 CEVAP

Mmtklndr

Geçmiş olsun konu hakkında hiçbir bilgim yok 😢inşallah tedaviler sonuç verir yavrunuz sağlığına kavuşur 🙏🏻

grsaras

soru üstte kalsın diye yazıyorum

Bilgi sahibi olmasamda olan biri görsün diye yazıyorum

Palyaco

Viyo immune 14x30ml alıp kullanın vibrac kedi maması karaciger ve böbrek için su alımı çok önemli dikkatli bir bakım gerekiyor

munevver_leo

bilgim yok ama güncelde kalsın diye yazmak istedim