Teşekkürler Petlebi ?❤️

Kokostar

Bir hafta önce petlebiden aradılar ve soru cevap bölümünü aktif kullanan kullanıcılara hediye verdiklerini söylediler cidden çok ince ve güzel bir davranış kedim genelde seçici davransada bu ödül mamasını beğenerek yiyor 🐈
Teşekkürler petlebi 🐱❤️

4 CEVAP

Pamres

Afiyet olsun miniğe ☺️

Okan3439

Evet bugün benide aradılar bakalım bizim çocuk beğenicekmi gerçi çok seçici değil :)

Kokostar

Teşekkür ederiz 🐱 @Pamres

Kokostar

Eğer seçici değil ise begenicegini düşünüyorum benim kedim çoğu markanın ödül mamasını yemez fakat bunu çok beğendi özellikle somunlu olanını 😁
@okan3439