Dişi Kedi Kızgınlık

merhaba dişi beyaz bir kedim var daha 5 aylık tahmini sokaktan aldık bu ara isteklerini yaptırmak için çok miyavlıyor kapıyı açtırmak gibi bir iki kez bahçeye çıktı tasmayla bahçeye çıkmak için normalde bizimle uyumuyor alışık buna ama artık dışarda miyavlıyor biraz çok değil bunlar kızgınlık belirtisi olabilir mi popo kaldırmıyor

5 CEVAP

Mmtklndr

Peki yerde yuvarlanıyor mu? Tekir cinsi kızım var daha yavruyken kızgınlığa girdi çok erken kızgınlığa girebiliyorlar. Genellikle yerde yuvarlanıyor çok fazla ve gürültülü bir sesle bağırıyor popo kaldırıyor evde kimi yakın görüyorsa gidip sürtünmeye çalışıyor. Ama her kedi aynı tepkiyi verir mi bilmiyorum

yani yere yatıyor ama yuvarlanmıyor öyle

Mmtklndr

Kısa video paylaştım bir bakın isterseniz