Yardım! Kedimin Hastalığı Diğer Kedilere De Bulaşıyor?

benguarmin

Evdeki kedim hasta ve diğer yavrulara da hastalığı bulaştı ya da bulaşmak üzere sanırım. Hepsi hasta olmadan yavruları güzel ve sağlıklı bakılacak bir yere sahiplendireyim bari diyorum ama sahiplenecek kimse bulamadım facebooktan ilan verdim ama tık yok.. ne yapabilirim 😪

2 CEVAP

AyseMia

Eğer gerçekten bulaşıcı bir hastalığa sahip olup, hastalığı yavrular da kapmış ise yuva değiştirince bağışıklıkları daha çok düşer ancak yine de kararlıysanız Facebook'ta üye sayısı yüksek gruplara ilan verdiniz mi? İlk günden belki yine de çıkmayabilir ama birkaç günden illa ki isteyenler olacaktır diye düşünüyorum. Bahsettiğim gruplar gerçekten hayvan sever kitleye sahipler. Ayrıca Instagram'da takipçi sayısı yüksek gruplara da dm gönderip paylaşmalarını isteyebilir, HaySev'e de mail gönderip paylaşım rica edebilirsiniz, çok yüksek takipçili bir sayfa orası da. Ayrıyeten sadece şehriniz içindeki gruplar ve sayfalarda da ilan paylaşım yapmalı/yaptırmalısınız.

Ahudr

Kedinizin hastaligi nedir