Kedi Kısırlaştırdıktan Sonra Ki Bölgesinde Şişlik?

Kedimi kısırlaştırmıştım ameliyat bölgesinde fıstık büyüklüğünde şişlik var daha öncesinde de vardı şırınga ile almıştı hafif kanlı sıvı gelmişti sonra yine aynısı oldu ameliyat olalı 20 gün falan oldu ameliyat yeri de iyileşti ama şişlik hala geçmedi bu durumu yaşayan var mı? Kendiliğinden daha sonra geçer mi?

1 CEVAP

Ahudr

Merhaba evet benimde disi kedimde oyle oldu ama şırıngayla cekme gibi bir sey yapmadilar sonrasinda da gecti kendiliginden