Ölen Yavru Kediler(Hassas)

Arkadaşlar bugün sabah uyandığımda bahçedeki 2 yavru kedi ölmüştü ağızlarından kan geliyordu. Sizce neden olmuş olabilir sadece 1 yavru sağ. Maalesef bahçeye gömemedim komşularım kızdığı için çöpe atmak zorunda kaldım. Vicdan azabı çekiyorum bu yüzden. Normalde gizlice bahçeye gömerdim. Bu durumlarda ölü hayvanları ne yapmak gerekiyor?

1 CEVAP

aslihan_e

Yara izi var mıydı? Bahçeye köpek girebiliyor mu? Birisi zehirlemiş de olabilir. Ağızdan kan gelerek öldükleri bir hastalık yok. Bazı kedi hastalıklarında kan kusabilirler ama ağızdan kan akışı olmaz.