Ölen Yavru Kediler

Arkadaşlar bugün sabah uyandığımda bahçedeki 2 yavru kedi ölmüştü ağızlarından kan geliyordu. Sizce neden olmuş olabilir sadece 1 yavru sağ. Maalesef bahçeye gömemedim komşularım kızdığı için çöpe atmak zorunda kaldım. Vicdan azabı çekiyorum bu yüzden. Normalde gizlice bahçeye gömerdim. Bu durumlarda ölü hayvanları ne yapmak gerekiyor

12 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Komşularınız bahçe toprağının altında yatacak kedi ölülerini bile kabul etmediklerine göre dirilerine zarar vermiş olmaları çok kuvvetle muhtemel. İki kedinin birden aynı anda ağızlarından kan gelerek ölmesi doğal ölüm olamaz, işin içinde şiddet var kesin. Bence komşularınızla konuşun bunu.

Bol patili günler dilerim.

KedicikUzum

Acaba kafalarına bir şey vurulmuş olabilir mi? Ağzından kan gelmesi normal değil diye düşünüyorum. Telegram kanalı açarak fotoğraf ekleyebilir misiniz?

user031202

Bence de normal bir durum değil ölen kedilerin toprağa gömülmesine bile komşularınız karşı geliyorsa onlar bir şey yapmıştır

KedicikUzum

Olur instagram hesabı da açabilirsiniz tg de, hiç farketmez benim için. Hangisini tercih ederseniz beni yönlendirin lütfen. Merak ettim gerçekten

KedicikUzum

Kendinizi asla kötü hissetmeyin, bu sizin suçunuz değil, cahil komşularınizin suçu maalesef. Benim de alt katımda oturan komşum hem besledigim yavru kediyi ezmis arabayla, hem çöpe atmisti. Bu tarz insan müsveddeleri çok var maalesef. İnsta hesabınıza hemen geri dönüş yapıyorum.

Emirrckr

Bu tarz bir ölüm asla normal değil,köpekle de alakalı olduğunu düşünmüyorum köpek direkt boğardı zaten.
Diğer yavruyu kesinlikle kontrol altına alın ve güvenli bir yerde barınmasını sağlayın.

Hemen açıyorum isterseniz instagramdan da atabilirim. Bu hayvanlara bir gecede ne oldu böyle

İnstagram hesabım kavun._ bana ulaşırsanız fotoğraflarını atabilirim. Komşularıma sordum köpek falan geldi mi diye hiç sesini duymamışlar. Sorduğum komşum kedilere su koyanda birisi ama ölüsünü gömmeme karışıyor. 1.katta oturuyorlar ölü kedi kokarmış falan. Onlardan gizlice çok gömdüm ama hiç anlamadılar bile.Çok vicdan azabı çektim boş arsada yok yakın bir yerde. Ölülerini saklayıp kimse olmadığı bir zaman gömmem daha mı doğru olurdu? Kendimi kötü hissediyorum.

Mmtklndr

Ölümlerine kimler sebep olduysa inşallah onlarında ölümleri ızdıraplı olur 🤲🏻 hayvana kadına çocuğa acımayan hiç kimseye vicdanım sızlamaz 😡

Fotoğraflarını koyuyorum ama kabul etmiyor.

Canlılarına saygıları olmadığı gibi ölülerinede saygıları yok. Bizim gösterceğimiz saygıyada karışıyorlar maalesef...

Annesi biraz hırçın yavruyu bir şekilde yakalarım ama annenin sütü birikmez mi yavrudan ayırınca. Diğer yavrularını arıyor her yerde miyavlayıp çağırıyor.