Ultra Care Aktıf Karbonlu Kedı Kumu

Ultra Care Aktif Karbonlu Kedi Kumu'nu keşke daha önceden deneseydim. Koku sıfır,tozlanma yok. İdrar kabın dibinde çamur olmuyor. Çok memnun kaldım. Piyasadaki hemen her kumu denemiş ve çoğundan memnun kalmamış biri olarak sizinle de paylaşmak istedim. Uzun ömürlü bi kum oldu,çamur olmadığı için iki haftada bir komple çöpe atmak zorunda kalmadım ekleme yapıyorum sadece. Ayrıca içinden kürek çıktı kocaman delikleri büyük ve üzerinde kaç cm kum dolmalı ölçüsü de var. Herkese tavsiye ederim,diğer çeşitlerini de deneyeceğim bu markanın mutlaka. Eğer siz de kullandıysanız hangi çeşidinden memnun kaldınız? :)

1 CEVAP

ben 60 liraya gardropsta görüp aldım aktif karbonlusunu yine. küreğini beğendim bayağı büyük ve sağlam görünüyor dfkgdşlkh ama taneleri fazla iri tozsuz gibi de gelmedi açıkçası ben sandy aktif karbon mu ne olan daha koyu paketle karıştırarak kullanıyorum şu an. tozlanma kesinlikle var ya videoları var zaten kumun dökerken aşırı toz çıkıyor. ben de tozunu biraz alsın diye karıştırdım böyle renkli iri taneli kumları pek sevemiyorum ben içinde mavi renk tanecikler de var.