Tarım Orman Bakanlığında Aşı İçin Randevu Alınır Mı?

Buse_odm

Çoğunuzun bildiği üzere kisirlaştırma ve çip için randevu şart aklıma takılan tek soru aşı içinde randevu almam gerekli mi yoksa direk mi gitmeliyiz
Bu güzel günden dolayı telefonları açmıyorlar bu sorunun cevabını bu gün öğrenmem gerek

3 CEVAP

IIREMMM

biz bir kere kuduz aşısını orada yaptırmıştık randevusuz mesai saatleri içinde gitmiştik.

Ketonmanya

Merhabalar.

Ben randevu alınmıyor diye biliyorum. İzmir'de almıyoruz biz. Başka arkadaşlar da bilgi paylaşımı yaparlarsa iyi olur.

Bol patili günler dilerim. :)

Mmtklndr

Kedimin çipini geçen sene kasım ayında taktırmıştım. Randevu almadan gittim hemen yapıyorlar çok beklemedim