Etkili Malt Önerisi

Coconutbey

Kedim bugün yine tüy kustu biofeline malt almıştım gerçekten etki etmedi benim kedimde hem de sevmiyor yemek istemiyor. Kedimin sevebileceği ve etkili malt önerisi yapar mısınız teşekkürler 🙏

11 CEVAP

Mmtklndr

Veterinerler bolivia ve trixie’ yi güvenilir ve gerçekten tüyü dışkı ile atar diye bu markaları öneriyorlar ben daha önce veterinerin paylaştığı malt önerisini başlık altında paylaşmıştım

munevver_leo

Trixie veriyorum şimdiye kadar bir tüy kusma problemi yaşamadık. Dışkı yoluyla tüylerini atıyor.

IIREMMM

Biz kullanmadık henüz ama bolovia çok öneriliyor, biz şu an için kliniklerde satılan vetriline markasını kullanıyoruz memnunuz ama uzun tüylü kedilere yeterince etki eder mi emin değilim.

Ahudr

Gimcat ve soya alerjisi yoksa vitasigna

Venusss0

Biz gimcat ve nutriguard kullandık herhangi bi sorun yaşamadık kedim uzun tüylü olmasına rağmen 1 kere bile tüy yumağı kusmadı

somnium

vet’s plus ya da majo. kedim ikisini de severek yiyor. ve bayağı faydasını gördük, hiç tüy kusmadı. gimcat’ı ne kedilerim ne de dışarıda baktığım diğer kediler sevdi ne yazık ki. :(

Ayca00

Ben gymcatten yanayım vetplus da denemiştim fakat etkisini göremedim ve çok çabuk bozuldu söylediği standartlarda tutmuş olmama rağmen kediminde zoru zoruna burnuna patisine vs sürerek yediriyordum ama gymcati kapağını açınca direkt yanıma geliyor

AyseMia

Gimcat öneririm ve Trixie markası hakkında da olumlu yorumlar mevcut ve fiyatı da iyi diğerlerine göre. Bolovia da önerilebiliyor ancak ambalajı yenilendiğinden içeriğinin de değiştiğini söyleyip artık memnun kalmayan kar bir hayli mevcuttu bir sitenin yorumlarında. Ayrıca metal ambalajdan plastiğe geçmiş bu da sağlıksız.

Gimcat ya da vets plus(hem kısır kediler için uygunu da var)

Lucky0

bolovia tavsiye ederim haftada 1 defa kullanılıyor birde dr. clauders