Yeni Golden

malibuonur

Arkadaşlar kısa zaman önce bir dişi Goldenımız oldu 2.5 3 aylık kadar o kadar oyuncu ki her şeyi her tarafımızı ısırmaya bile başladı bunu nasıl önleyebiliriz? Normalde hiç havlamıyor birkaç defa kızdım öyle havladı. Ayrıca Mama tavsiyesi ne kadar ve ne vermemiz gerektiği hakkında da bilgi istiyoruz
Son olarak tuvalet alışkanlığı için nasıl bir yol izleyebiliriz?Kalın Yazı

1 CEVAP

bsecnl

sizi ısırdığında hayır diyip ilgilenmeyin veya tut getir oynayın bol enerjili bir cins olduğu için bol bol koşup oyun oynamanız gerekiyor. dışarı çıkarıyorsanız tuvaletini her yaptığında ödül maması verin zamanla çişini ve kakasını dışarı yapmaya başlıcaktır