Petlebiye Teşekkürler Hediyeler İçin

Cennet29

Kedimin ödül mamalarıyla arası cok iyi vets plus markayıda tadım yaptık cok beğendik. Su tüketmeyen kedileriniz varsa bu ödül mamasını suyla karıştırıp vermenizi öneririm 😂 Herkese afiyet olsun ❤️🐈

15 CEVAP

Cennet29

@ahudr teşekkür ederiz 💐Sizin için poz verdi ablaları abileri 😂🐈 başka ödül mamaları hak etmek için 🤣

AyseMia

Ben de 1 yıldır aktif üyeyim. Öyle bile olsa soru-cevap bölümünde gelmeyen yok gibi benden başka, ayrım olmamalı sonuçta, herkes ya iki defa aranıp gönderilmiş yada ikisi aynı anda gönderilmiş, üzücü doğal olarak.

Ayca00

Ya haha maşallah, bize de geldi bugün paketi açıp bak sana hediye geldi dediğimde böyle bakıyordu en son(◔ฺo◔ฺ)

Kaymaklimm

Bize de dün geldi en pahalı yaş mamayı verdim böyle şapırtı duymadım. Nasıl bir ağız şapırtısı inanamazsınız😄 sizinkini de afiyet bal şifa olsun 🥰😽

AyseMia

Bir bize gelmedi halen, aranmadım bile, o kadar aktifim üstelik. Anlayamadım. 🫤

zeynandkekik

Bizi de 1 hafta önce aradılar göndereceğiz diye ama hala göndermediler. :( afiyet olsun yavrunuza.

Betrayal

Banada gelecekti geldiği zaman deneyeyim tabiki gelirse bakalım.

mehtapkaplan

Afiyetle yesin yavrucak oyy kuzum benim

Simbaloski

Bizde geldi bugün farklı bir başlık açmak yerine buraya yazmak istedim, simba zaten bu mamayi deneyimlemisti sevmistide, gelen mamakarini sokaktaki kedilerle paylaştı hepsi afiyetle yediler tesekkurler petlebi 👏

Ahudr

Ahahaha nasılda gururlu oturmus sıfatını yediğim 😁😁💜

Ahudr

Yaaaa her seyin en güzelini hakediyor o zaten bal sarutlı 🥰💜

Cennet29

@aysemia ben neredeyse 3 yıldır aktif üyeyim ve bana ilk defa hediye geldi. Yani rast gele yolladılar sanırım aktifliğe fln bakmadan

Cennet29

@zeynandkekik Cok kişiye gönderdikleri için gecikme olabilir benimki de geç yola cıktı merak etmeyin 😊

Lucky0

petlebi yi çok seviyorum hem güvenilir hem müşteri alakaları çok iyi

zeynandkekik

@Cennet29, evet arayıp gecikme yaşandığını söylediler ve aynı gün hemen kargoya verdiler.🥲 Petlebi’nin bu hassasiyetine hayranım.☺️