Yavrularını Taşıyamıyor

aoeo10

normalde kutuda kalıyorlardı bugün 3. hafta oldu ve yavruları kutudan çıkarmak istiyor kutuya hiçbir türlü girmiyor ama ensesinden ısırmaya çalışıyor ve taşıyamıyor sadece ısırıyor o yüzden biz elle alıp götürüyoruz ama koltuğun üstüne götürmek istiyor ve koltuğa koyduğumuzda 1 yavru koltuktan düştü ne yapmamız gerek bilmiyorum neden taşıyamıyor olabilir

4 CEVAP

ozgesahinn

Yerini sevmemiş olabilir daha sakin bi yere yuva yapabilceği bi şeyler ayarlarsanız oraya götürebilir

Amedsoner

Benim kedim de tasiyamiyordu. Çünkü yeterince kuvvetli değildi. Bir de ilk hamileliğiydi. İç güdüsel olarak bir çok şeyi yapabiliyorlar ama bazen takılabiliyorlar. Taşıma işi de öyle. Zamanla öğrenecek düşürecek. Ama biraz daha büyüyünce yavrular artık taşıyamaz zaten

buddha_bar

Bencede yurumeyi ogretmeye çalışıyor kartona dusuk bi aciklik yapabilirsiniz ama girip cikarken cok dikkat etmeniz gerekiyor sipalar heryere saklanabiliyor en ufak bi katlanmış örtüde olabiliyorlar.

Zeynepcik

@buddha_har aynen