Oğlumu Kaybettim

Goblin

Doğumdan beri benimle olan elimle beslediğim oğlumu kaybettim kardeşi hala benimle 3 yıldır beraberdik benim için yaş süreci çok ayrı fakat evdeki kedim şuan arayış içinde ilk gün fark edemedi galiba yokluğunu fakat şuan sürekli yattığı yerlere bakıyor evde bağırıyor ona nasıl davranmam gerek

6 CEVAP

AyseMia

Başınız sağ olsun, hayattaki en korktuğum şey, sabırlar diliyorum. Diğer arkadaşın da dediği gibi oyunlar oynatıp kafasını dağıtmalı, normalden daha fazla ilgi göstermeli, en sevdiği yiyecekleri vererek mutlu etmelisiniz. Zamanla alışacaktır mecburen. :(

Ketonmanya

Merhabalar.

Başınız sağ olsun, çok üzüldüm. Evlerinde hayvan besleyenlerin en korkulu rüyası, ortalama ömürlerinden ötürü de en kaçınılmaz sonudur bu. :( Allah kardeşinin acısını gecinden yaşatsın, dilerim ki onunla birlikte upuzun bir ömrünüz olsun.

Yıllardır kardeşiyle birlikte yaşamaya alışmış bir kedinin yalnızlığa alışması pek kolay olmaz, alışsa bile eskisi kadar mutlu olmayacaktır kediniz. Bu yüzden ben de size yardıma muhtaç bir yavru sahiplenmenizi tavsiye edeceğim. Hiçbir kedi kaybettiğiniz kedinizin yerini tutamaz ancak emin olun acınızı bir nebze hafifletecektir. Aynı zamanda diğer kedinizi de oyalayacağından onun size kardeşini aramasıyla kaybınızı sürekli hatırlatmasının da önüne geçecektir. Hepiniz için iyi olacağını düşünüyorum bunun. Ayrıca içinizdeki o kocaman sevgiyi muhtaç bir canlıya yönelterek büyük sevap işlemiş de olacaksınız.

Bir kez daha başınız sağ olsun, acınızı gönülden paylaşıyoruz...

Goblin

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Sutlaciko

Başınız sağolsun o cennette bir melek artık (cennet kuşu)

Mmtklndr

Oyuncakları varsa oyun oynatsanız tek kaldığı için canı sıkılıyordur oyun arkadaşını kaybetmiş. Bugünlerde daha fazla ilgi ister yalnızlığına alışana kadar beraber vakit geçirseniz. Ya da yanına yeni bir arkadaş sahiplenseniz. Allah yardımcınız olsun acınızı anlıyorum evimize aldığımız yavrular zamanla ailemizin bir parçası oluyor inşallah kardeşinin sağlıklı ve uzun bir ömrü olur

Goblin

Çalıştığım için izin sıkıntı 2 gün aldım fakat yemiyor evde ailem ilgilense de sürekli arıyor yeni bi yavru almak sağlıklı mı onu da bilmiyorum hala oğlumun yokluğuna alışamadım