Yavru Kedi Maması Yardımcı Olur Musunuz

merhabalar 5 aylık tekir kedim var royal canin ile başladık fakat daha sonra yememeye başladı mecbur değiştirdik şuan advance kullanıyoruz mamayı yiyor fakat içinde domuz eti varmış değiştirmek istiyorum ayrıca tür dökülmesi ve ağız kokusuda yaptı
aklımda brit care ,bozita, sanabelle var sizce ne yapmalıyım bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum

12 CEVAP

KimJeongguk

Saydıklarınız arasında ben olsam Bozita'yı tercih ederdim. N&D'nin fiyatı arşa çıktığından dolayı sanırım bir sonraki mama alışımızda Bozita'yı tercih edeceğim bende.

Mmtklndr

Arkadaşlar bozita gerçekten iyi mi? Kedimi kısırlaştırdıktan sonra bende mamasını değiştirmeyi düşünüyorum.

Venusss0

Biz nd tavuklu narlı aldık bugün geldi denettim baya sevdi normalde kendisi kuru mamayla alakası olmayan bi kedidir diğer sonuçları gözlemleyeceğim şuanlık sadece tadını sevdiğini söyleyebilirim😊

nd yi çok duydum ama bütçem yetmiyor :(

Cennet29

Sanabelleyi beğeniyorum birde bozita.

Coconutbey

Nd ya da hills kullanın. Nd sevmeyebilir ama hills %100 sever güzel mama. Proplan da sevmeyen kedi yok.

Lucky0

biz brit kullanıyoruz ama brit her kediye iyi gelmiyor sanabelle yeni bir marka çok eski değil yani ben daha eski mamaları seviyorum olumsuz bir şey olursa bu süreçte daha çok done oluyor elinizde bozita yı tercih ederdim en küçük kg sini alın denemek için

Spectrum önerebilirim kedim yavruyken kullandım çok memnunduk

zeynandkekik

Merhaba, Royal Canin Mother&Babycat denediniz mi?Benim iki yavrum da bu mamayla büyüdü, gayet kaliteli ve besleyici bir mamadır.

evet kullandık yemiyor royal canin 2-3 ay yedi