Kısırlaştırma Sonrası Dikiş Alındıktan Sonra.

somnium

merhaba arkadaşlar. umuyorum ki bu kısırlaştırma için son başlığım! kedim bugün 7. gününü tamamladı, kontrole gittik. dikişin yarısı zaten kendiliğinden düşmüş. diğerini de veteriner aldı. yara kapanmış, hafif kırmızılık var. veterinere normal yaşantısına dönüp, oynayıp zıplayabilir mi diye sordum çünkü kedim aşırı yaramaz bir yavru. veteriner de normal yaşantısına dönüp, istediği kadar oyun oynayabileceğini ve zıplayabileceğini söyledi. kedim sabahtan beri evde oyun oynuyor, mutlu. ameliyat kıyafetinden kurtuldu, bütün odalar ona açıldı(kapalıydı çünkü diğer odalarda yüksek eşyalar vardı, zıplamasını önlemek için ona özel oda hazırlamıştık.) bu yüzden sabahtandır oradan oraya zıplıyor. 6 aylık olduğu için yarası da çabuk iyileşmiş, öyle dedi veterineri. ama içim rahat etmiyor. yarasını sürekli kontrol ediyorum, tüy çıkmaya bile başlamış. kedimi zıplama konusunda yine kısıtlamalı mıyım, yoksa veterineri dinleyip izin mi vermeliyim?

2 CEVAP

IIREMMM

bence içiniz rahat olsun kısıtlamanıza gerek yok çok riskli bir hareketini görürseniz engelleyebilirsiniz belki, tüylerinin çıkmaya başlaması da harika bizimki biraz geç çıkmıştı. Tekrar çok geçmiş olsun:))

somnium

irem hanım çok teşekkürler!🩷