Kedi Karma Aşı

Smnka

Sizce kedinin karma aşısı tek doz mu 700 , yoksa ilk dozdan 15 gün sonra vurulacak olanın parasını da mı alıyorlar? Hep babamgil götürüyordu o yüzden bilmiyorum:(

7 CEVAP

zey940

Tek doz 600 burada. 2. dozun parası dahil olmaz. O da ekstra aşı sonuçta. Kediniz ilk defa aşı oluyorsa 1400 ödeyeceksiniz maalesef. Daha ucuz yapan vardır belki birkaç yere daha sorabilirsiniz.

AyseMia

Ankara'da yaşıyor iseniz asgari ücretlendirme 600 TL, o kadar yüksekten uçan ticarethanelere yaptırmayın derim. Ankara fiyatı 600 TL'dir, hiç indirim yapmazsa bile.

AyseMia

Şehirden şehire değişiyor ancak İstanbul'da dahi 650 TL, 700 TL biraz daha yüksek fiyat verilmiş, tabii indirim yapabilirler sorarsınız ve tek aşının ücreti elbette. :)

somnium

tek doz fiyatı. ben de istanbul’da bir kliniğe gidiyorum, ivho’nun verilen fiyat listesini uyguluyorlar. 620 tl. bana kalırsa veteriner hekimler odasının mevcut tarifesine göre ilerleyen bir kliniğe gitmeniz. boşuna kazıklanmayın.

somnium

şimdi baktım da avho’nun aldığı karar doğrultusunda(ankara veteriner hekimler odası) kedi karma aşısı 600 olarak belirlenmiş. avho’nun asgari limitini uygulayan bir kliniği bulmanız daha iyi olacaktır, bilginize.

bayikbocuk

2 Ağustos'ta Bodrum'da çip + 1 doz karma aşıya 1.150 lira verdim. Çip ne kadar, aşı ne kadar ayrı ayrı bilmiyorum.

Geçen hafta da Ankara'da ikinci doz karma aşı için 600 lira verdim.

KedicikUzum

Trabzon'da karma 600 TL, yavruysa 2 doz yaptiriyorsunuz 600.2=1200