Kedi İdrarında Kristal

ILoveF

Merhabalar. 2 yaşında dişi bir kedim var. Sürekli farklı yere çiş yaptığı için veteriner kontrolüne gittik. Kısırlaştırma ameliyatında içerde parça kaldığı söylendi ve yeniden operasyon geçirdi. Çiş yapmasının nedeni bu olabilir diye düşünüldü. Ayrıca idrarında önemli sayılmayacak kadar az kristal görüldü. İdrar tahlili yapıldı birşey çıkmadı eğer ilerleyecek olursa tedavi başlarız demişlerdi. Kedimin genital bölgesinde ara ara akıntı görüyorum ve çiş yapma sorunu eskisi kadar olmasa da devam ediyor. Evde 7 tane kedim var. Üriner mamalar malum biraz pahalı oluyorlar hepsine yedirsem yetişemem bir tek ona ayrı yedirme şansım çok az diğerlerinin mamasından gidip illaki yiyecektir. Mama değişimi yapmayıp üriner sistem için satılan takviye vitamin gibi ürünlerden kullansam faydasını görür müyüm acaba?

5 CEVAP

ILoveF

Yarın gideceğiz zaten veterinere mutlaka danışacağım söylediğiniz ürünü de. Çok teşekkür ederim 🙏🏻

görürsünüz veteriner hekime de danışın tabii dediğimi vetexpert ürinovet alın günde 2 kapsül yazıyor zaten kullanım şeklinde bunu kullanabilirsiniz. hepsi burad a da bile satılıyor olabilir görüyorum vetexpertin diğer ürünlerini hatta bugün müthiş bi indirim vardı ama fakirlique alamadım :') dişiymiş zaten kediniz kapsülle toparlarsınız önemli sayılamayacak kadar azsa :)) geçmiş olsun

Seak

Kotervin diye ilaç var çok iyi geliyor . Birde c vitamini serum yaptırırsınız ben öyle iyileştirdim

Seak

Kotervin diye ilaç var çok iyi geliyor . Birde c vitamini serum yaptırırsınız ben öyle iyileştirdim

Seak

Kotervin diye ilaç var çok iyi geliyor . Birde c vitamini serum yaptırırsınız ben öyle iyileştirdim