Kedimin Maması Bitti Gelene Kadar Ne Yedirebilirim

moonssalute

Kedimin maması bi aksaklık nedeniyle yarın gelecek, mamanın sonunu da az önce yedi. Yarına kadar doyurucu şekilde yedirebileceğim neler önerebilirsiniz?

6 CEVAP

KedicikUzum

Yağsız tuzsuz et, ciğer, balık veya tavuk haşlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı arıyorsanız tavuk ciğeri en uygundur ama hiç denemedim kedi yer mi diye

Mmtklndr

Severse tavuk haşlayabilirsiniz. Maması geç geldiğinde bende et tavuk balık ciğer bunlardan birini haşlayıp veriyorum

HaydutveNazli

ben biraz kıyma ya da tavuğa biraz kabak patates koyup haşlayıp blenderdan geçirip verebilirsiniz

HaydutveNazli

ben biraz kıyma ya da tavuğa biraz kabak patates koyup haşlayıp blenderdan geçirip verebilirsiniz

salihaondag8

Et türlerini haşlayıp verebilirsiniz sulu ve yağsız tuzsuz onun harici ev yoğurdu yanına ödül şekeri az miktarda yada yaş mama varsa bir günlük yedirebilirsiniz bu tarz gıdaların etlerin içine kabak havuç patates karıştırıp kedimize verebilirsiniz youtubedwn kedilerin yiyecegi özel tarifler var ona zarar vermeyen gidalara bakıp ordaki tarifleri yapıp birgün idare edebilirsiniz inşallah bir an önce mamaniz gelir🤗

moonssalute

Herkese teşekkür ederim kıyma patates kabak havuç haşlayıp vereceğim umarım doyurucu olur