Renal Yaş Mama Temini

Catsusam

Merhaba İstanbul a Royal Canin ya da Proplan marka renal yaş mama göndermem gerekiyor. Bu iki markanın renal mamasını internetten satan biryee var mı? Bunlar veterinerlerde satılıyor. Güvendiğiniz kargo ile mamayı Kağıthane adrese yollayabilecek vet varsa bana iletişim atabilir misiniz? Kağıthaneye yakın olursa daha iyi olur, Sultan Selim cad Aydınlar sokak.

1 CEVAP

Catsusam

Uygun fiyatlı Flora Pet Kağıthane den buldum. Kargo da yapıyorlar. Başlık kapandı.