Kedim Fip Hastası Acil Yardım

Edasahinbay

Arkadaşlar burada uzun bir süredir bahsettiğim kedimin bugün net bir şekilde fip hastalığına yakalandığını öğrendim. Hayvanseverler bunu anlayacaktır tedavisi için kampanya başlattım. Beni ve bu güzel çocuğu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz. Bu arada fip hastalığına yakalanmış hayvanı olan kişilerden tecrübelerini aktarmasını istiyorum lütfen 🙏🏻

10 CEVAP

Dann

Bugün kedimi fipten kaybettim, sizinki gibi üç renki çok renkli tatlı bir kızdı umarım başarır, son haftaya kadar hasta olduğunu bilmiyorduk, son 3 gün kötüleşti ve bugün uğurladık yavrumuzu. Sizin kız umarım kurtarır kendini,

KedicikUzum

İnstada mi kampanya başlattıniz öyleyse sizi takip ederim gönderileri de beğenirim.

KedicikUzum

Çok geçmiş olsun inşallah kurtulur yavru:(

Edasahinbay

Evet instagrama koyacağım ama sadece yayılsın paylaşılsın ve bana ulaşılsın isterim beni takip etmek zorunda değilsiniz zaten hesabın kapalı @edasahinbay

somnium

ilk kedim, 2 kere fip geçirdi. ikincisinde ne yazık ki kurtaramadık. bu süreç, çok sabır istiyor. onunla zaman geçirmeniz, bol bol ilgilenmeniz gerekiyor. sevdiği yemekleri verin; et seviyorsa et, tavuk veriyorsa tavuk. iştahları bir süre sonra çok kesiliyor çünkü. ve tedavi konusunda… zorlu bir yol sizi bekliyor. aslında vali veyahut belediyeden izin alıp, arkadaşlarınızın yardımıyla stant kurabilirsiniz. çünkü elinize geçen ufacık para bile bu süreçte çok önemli. ve her şeyden daha önemli olan, sizin psikolojiniz. eğer siz çökerseniz, kediniz de çöker. lütfen, unutmayın! onu pozitif tutmaya çalışın, onun için pozitif olmaya çalışın. bir süre sonra kendi tuvaletini tutamayacak duruma gelebilir. bunun için yaşlılar için olan bezlere bakabilirsiniz. tuvaletini ona yakın olan bir yere koyun. bol bol uyumak, dinlenmek isteyecek. bacakları tutmasa da, kumuna gitmek isteyecek. bu süreçte kendini temizlemesi zor olacak. onun tüylerini hafif ıslatıp, eldivenle tarayabilirsiniz onu. ama merak etmeyin, kediniz “genç” bir kedi. tedaviye hemen cevap verecektir diye düşünüyorum. ki 81 günlük bir süreç var. ilk 15 günde yavaş yavaş toparlamaya başlıyor. çok geçmiş olsun! dualarımız güzel çocukla. 🩷

KedicikUzum

Ben kediye özel fip warrior kuki tarzı bir hesap açtınız zannettim

Edasahinbay

Hesap açmalı mıyım?

Mmtklndr

Çok geçmiş olsun inşallah tedaviler sonuç verir çabucak iyileşir. Allah yavrunuzu size bağışlasın. Dualarımız kukiyle 🤲🏻

Cennet29

Kedinize hesap açıp güncel durumunu paylaşıp yardım da isteyebilirsiniz. Ben kedime platin takılacağı zamn kampanya başlattım illerin itiraf sayfalarına bile yazı yazdım durumumu anlattım hiç tanımadığım insanlardan maddi yardım geldi. Eğer ihtiyacınız varsa bunu deneyin hem tecrübesi olan kişilerde size ulaşabilir bu şekilde sizde süreci daha kolay geçirirsiniz. Kediniz umarım iyileşir çok geçmiş olsun 😢

hesap tabii ki açmalısınız sizin kişisel kapalı hesabınızla olmaz etiket de yapın gönderilerin altına mutlaka fiple ilgili. birkaç sayfadan da paylaşım desteği isteyin suzionline whiteturkishdelight tekirfamily humuslublog gibi. tüm faturalarınız klinik belgeleriniz videolarınız kanıtlarınız mutlaka olsun bir dönem fip diye dolandıran insanlar çoğalmıştı maalesef gerçekten ihtiyacı olan hayvanların hakkına girmeleri.......... kedisahipleniistanbul falan gibi sayfalardan da paylaşım desteği isteyebilirsiniz geçmiş olsun çok umarım iyileşir