Vets Plus Kedi Ödülü

Coconutbey

Hediyeniz için teşekkür ederiz Petlebi ailesi.
Oğlum çok severek yedi memnun kaldı. ☺️

3 CEVAP

skythecat

Ben de bunlardan sipariş etmiştim, paketlemesini çok beğendim. Oğlum da tadına bayıldı elimden alıp kaçmaya çalışıyor

salihaondag8

Memnun kaldığı çok belli nasılda mutlu olmuş petlebi gerçekten iyiki var bu hediyeler sayesinde sokak canları ve ev kedilerimiz çok mutlu oluyor benide aradılar kum gönderdiler şimdide ödül maması gelefek bende hem ev kedime hemde sokak canlarina verecem afiyetle yiyecekler petlebinin böyle bir hediye göndermesi gerçekten iyi oldu müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili ve düşünmeleri bile yeter 🤗

salihaondag8

Bakalım bizimkide ödül sekeri sever ama çok seçici inşallah sizinki gibi severek yer