Sargı Sonrası Yaralar!

tnryrts

Merhabalar,
Kedimin düşme sonrası, ön ayağında çıkık vardı, 1 ay sargıda kaldı.Bugün çıktı veteriner Elizabeth Yakalığını takın 1 hafta dedi, eve geldik daha yakalık takamadım. Ayaklarını yalayarak kanatmış :( Baticon sürün demiş böle durum için.
Bendeki Yakayı takamadım
Ya gidip tasma +yaka alacağım daha kolay takmak için ama sorun şu ki bizim haylaz mümkün değil durmuyor yakayla deliriyor.
Takmasam, ayağına da günlük baticon sürüp sargı beziyle sarsam yalamasın diye olur mu ki?
Yada bu durumla ilgili tavsiyeniz var mı?

1 CEVAP

beyzathemoc1

Yalarsa yara büyür ve çok batikon zehirleyebilir en iyisi şu an çıkarmayacağı şekilde sarmak