Alerji Problemi

Minam

Herkese iyi akşamlar, 5 ay önce barınaktan sahiplendiğim görme engelli 3 numara terrier köpeğime veteriner tavsiyesiyle proplan somonlu vermeye başladım ama kaşınmaya başladı sonra kuzu etliye döndüm yine kaşıntı var, geçen hafta bir iğne oldu 2 3 gün iyiydi yine kaşınmaya başladı, öyleki taranmak bile istemiyor az tahıllı mamaya geçmek istiyorum, fikir verebilecek, tecrübeli arkadaşlar varsa görüş yazarsa çok sevinirim

8 CEVAP

Minam

Çok teşekkür ederim sağolun inceleyeceğim hemen 🙏🌸

klinik mama olmayan hipoalerjenikleri deneyebilirsiniz önce onlineda bulabildiklerinizi. bir de benim kedimin de gıda alerjisi var şey duydum veda fitomin alerji tabletleri satılıyor kliniklerde gıda dahil tüm alerji çeşitlerinde kullanılıyor kilosuna göre kullanımı yazıyor onu deneyebilirsiniz hekime danışıp. hiçbir şey olmuyorsa direkt klinik hipoalerjenik mama gerekir muhtemelen bazen hayvanların ona bile alerjisi oluyor galiba gerçi :( umarım alerji yapmayacak mamayı bulursunuz. bir de çiğ beslenmeye geçip alerjilerinden kurtulan köpekler varmış rawforus petchef bakıp deneyebilirsiniz.

Minam

Evet çiğ beslemeye geçmeyi çok istiyorum ama evde köpeğimin haricinde 3 tane de engelli kedim var, ve sokakta beslediğim en az 15 kedi var ve ben asgari ücretle çalışıyorum, Allahtan ev kendi evim valla ne yapacağımı şaşırdım. Çiğ beslemeye geçiyim diyorum ama hesapladığım da kuru mamanın iki katına çıkıyor ücreti

brit care geyiklinin yorumlarına baktım petlebide satışı var alerjisini geçirmiş bazılarının bir deneyin isterseniz alerji durumları ancak deneye yanıla :( sanırım testleri de var da çok pahalı ve kesin sonuç da vermiyor :( pet chefin h.cevizi yağını en azından arada beslenmesine ekleyebilirsiniz. çok güzel yabancı sayfalar var köpeklere öğün hazırlayan takviye öneren thebkpets onlardan biri köpeğim var ya da olabilecek sanki gibi kaydetmişim :') allah yardımcımız olsun fiyatlar konusunda :(

Minam

Amin sağolun çok teşekkür ederim brit care geyiklinin yorumlarına bende bakıyım birde bahsettiğiniz thebkpets youtube da mı tarifler veriyor nerden görebilirim

instagramda @thebkpets

Okan3439

Virbac dermatology ürünleri bu konuda size yardımcı olucaktır memnun kalmayan görmedim buzamana kadar

Minam

Çok teşekkür ederim sağolun