Urinary Mama

ILoveF

Merhabalar. Dişi bir kedim var. Arada bir genital bölgesinde akıntısı olduğunu görüyordum. Veteriner idrar tahlilinde ciddi birşey çıkmadığını ama ultrason görüntüsünde hafiften kristaller gördüğünü söyledi. Veteriner tavsiyesi ile diafarmın Urinary macununu kullanacağız. Fakat veteriner serisi çok üst segment üriner bir mamaya bütçem yetmiyor. Zaten çok ciddi birşey olsa idrar testinde de çıkardı çok endişe edecek birşey olmadığını söyledi veteriner. Ama ben takviyenin yanında birde mamasını değiştirmek istiyorum. Kilosu 150 lirayı geçmeyecek bir üriner mama arıyorum. Bu konuda Hangi mamayı kullanıp memnun kaldınız? Deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum 🙏🏻

2 CEVAP

yaaamur

o fiyata bulmanız biraz zor olabilir açıkcası, veteriner tavsiyesi ile böyle mamalara geçmeniz daha mantıklı olur

HepsiPati

Happy cat urinary