Maine Coon Kedim İçin Puset Almayı Düşünüyorum, Önerisi Olan Var Mı?

skythecat

Kedim henüz bir yaşında ama cinsi gereği uzun ve ağır bir hayvan. Veterinere götürürken çantaya koyarsam stres oluyor, kutuyu da ben taşıyamıyorum. O yüzden bir puset almak mantıklı olacak gibi duruyor. Malum sitelere göz gezdirdiğimde, Zampa markasının öne çıktığını gördüm. Kedim 5.80 kilo, 3 yaşına kadar da büyümeye devam edecekmiş. Hangi modeli önerirsiniz? Ya da 2.el mi almalıyım? Fiyatlar da uçmuş.

23 CEVAP

Okan3439

Ben köpek taşıma çantası aldım büyük baya ona koyup götürüyorum yakın olduğu için veterinerimiz :)) benim kedimde şuan 1 yaşında 10kg

GzdeAkbuz

Büyük 40lt falan kedinizin tam boyutunu bilmediğim için kafadan salladım fakat saklama kabı alıp valiz tekerleği ve tutamaç yapabilirsiniz piyasadaki kedi köpekler için olan bebek arabaları benzeri şeyden cok daha ucuza yaptirilabilir hava delikleride açildimi hayvan çok guzel rahat eder diye düşünüyorum yada denildiği gibi büyük irk köpek çantaları vb. iş görebilir

aslihan_e

Safkan kedi mi kalmış dünyada? İriliğine göre Main Coon oluyorsa benim de bir Main Coon kedim var 😊 Öyle dev kediler oluyor ama milyonda bir onlar. Kendimizi kandırmayalım.

Cennet29

Mps Pratiko-2 Metal Kapılı Kedi Köpek Taşıma Çantası 55×36×36 cm petlebide bu ürün 600 tl bunu düşünebilirsiniz bi bakın. Bende büyük ve sağlam box arıyorum aylardır. Bu kafama yattı biraz

HaydutveNazli

Fotoğraftaki çantayı aldım memnun musunuz iade edip etmemek arasındayım kedim 4.5 kg box ı kaldıramıyorum veterinere çok yürümüyoruz ama rahat etsin istiyorum

GzdeAkbuz

https:/
/ty
.gl/s3
576wnhyc
https:/
/ty.
gl/vn1
5e06ciw