Gözü İltihali Sokak Kedisi İçin İtfaiye Çağırabilir Miyim ?

Beydnur

Mahallemizde baktığımız kedilerden biri doğum yapmış yavrulardan birinin gozu iltihaptan kapanmış (yavrulari sakladığı için geçen hafta gördüm) kutu bulup yavruyu almak istediğimde yavru ortadan kayboldu . Bir kaç gündür anne kedinin mama taşıdığını görüyorum fakat taşıdığı yer bir evin bahçesi ve bahçeye giriş yok ev sahibiyle görüştüm görürsem haber veririm dedi ama hala haber yok . İki gözü kör şekilde yaşayamaz kediyi ondan nasıl alabilirim itfaiye yardımcı olabilir mi özel bahce olsa bile

3 CEVAP

somnium

acil bir durum olmadıkça itfaiye girmez ne yazık ki. polis bile savcılık izni olmadan özel bir mülke giremez. lütfen ev sahipleri ile konuşun, sizin girmenize izin versin en azından. umarım en kısa zamanda bulursunuz. :(

somnium

acil bir durum olmadıkça itfaiye girmez ne yazık ki. polis bile savcılık izni olmadan özel bir mülke giremez. lütfen ev sahipleri ile konuşun, sizin girmenize izin versin en azından. umarım en kısa zamanda bulursunuz. :(

AhsenAise

Görev alanlarına giriyor mu bilmiyorum, isterseniz hayvan polisini arayıp fikir alınız
İtfaiye gelse bile mülk sahibi izin vermezse hiçbir şey yapamazlar