Bağışıklık Güçlendirici

Patilicns

Merhaba
kullandığınız memnun kaldığınız bağışıklık güçlendirici var mı ?

11 CEVAP

AyseMia

Merhaba, VetExpert'in VetoMune ürününü tavsiye ederim, bağışıklık güçlendirici olarak en etkililerindendir.

skythecat

Merhaba, yakın zamanda detaylı bir araştırma yapıp, bütçeme en uygun olan Vet's Plus bağışıklık güçlendirici haptan sipariş ettim. Veterinerim de VetoMune önermişti, ancak fiyatı 700-800 bandında olduğu için onun yerine Vet's Plus kullanabilir miyim diye sorduğumde "evet, sorun olmaz" demişti. 20 gün boyunca her gün bir tane verdim ve test yaptırdığımızda bağışıklığınin yükseldiğini gördüm.

Hap yutmayı benimki sevmediği için destek olarak son 2-3 gün de Spectrum'un Immune System maltını kullandım. Tadını çok sevdi. Direkt bir etkisi oldu mu bilmiyorum. Ama beraber kullanılabilir.

Eğer yüksek bir bütçeniz varsa Vetomune, daha düşük ise bütçeniz Vet's Plus + Malt öneririm. Satın almadan önce mutlaka veterinize danışmayı unutmayın ama

Bahsettiğim ürün bunlar:
Vet's Plus Immune System Tablet: https://www.********.com/vet-s-plus/immune-system-tablet-100-lu-kedi-ve-kopekler-icin-bagisiklik-sistemi-guclendirici-p-51478998?boutiqueId=61&merchantId=204466&filterOverPriceListings=false&sav=true
**Spectrum Malt: **https://www.********.com/spectrum/immune-paste-immun-sistemi-guclendirici-kedi-macunu-100-gr-p-335963135

skythecat

Link paylaşamıyormuşuz sanırım, tam adlarını yazayım:

Vet's Plus Immune System Tablet 100’lü (kedi Ve Köpekler Için Bağışıklık Sistemi Güçlendirici) 8680589174587

Spectrum Immune Paste Immun Sistemi Güçlendirici Kedi Macunu 100 Gr 5030175

Catsusam

Carnicare lysine Force kullanıyorum. Veteriner tavsiyesi. Böbrek hastalığından sonra düşük çıkan bağışıklığı için her gün 3 fıs. Şişe 40ml. Tek kediye epey gider.

zeynandkekik

Merhaba, Vet Expert’in VetoMune vitaminini öneririm ama vitamin de olsa yavrunuzun tahlillerini yaptırmadan, veteriner hekiminize danışmadan kullanmamanızı öneririm.

Volkancan39

İmmun44 kullandım ben gayet basarili

Patilicns

@AyseMia cevabınız için teşekkür ederim vetomune vetoskin kullandık hatta vetomune fayda etmedi gibi 1 ay kullandık vetoskine hala devam etmekteyiz şuan lactoferon hap kullanıyoruz hekimimizin önerisiyle zor yutuyoruz ama mecburiyetten bağışıklığını toparlasın diye

Patilicns

@catsusam cevabınız için teşekkürler yarın gideceğim veterinere birde onu deneyeceğim

Patilicns

@skythecat cevabınız için teşekkür ederim vetomune kullandık fakat bir fayda görmedik hapa geçirdi veterinerimiz hapı deniyoruz 1 haftadır ama macunu kesinlikle alırım çünkü gimcat markasının yavru kediler için olan vitaminini almıştım bende destek vermek açısından çocuğum kafa çeviriyor hemen istemiyor yalamıyor belki sever

Patilicns

@zeynandkekik cevabınız için teşekkürler veteriner hekimimiz vermişti vetomune fakat fayda görmedik şuan lactoferon kullanmaktayız çocuğuma daha iyisini bulmak istiyorum

Patilicns

@Volkancan39 dediğiniz ürüne baktım fakat çocuklar için yazıyor şurup o mu acaba ?