Yalanma

ezgiisu

Kedim diskisini yaptiktan sonra arka tarafinda birazcik kaliyor ve onu yalayarak temizlemeye calisiyor
Diskisini yalamasi bi sorun olur mu benim mi temizlemem lazim?

3 CEVAP

kedilimadam

Kediler yalanarak temizlenir:) poposunu da yalayarak temizlemesi tam da yaratılışına uygun bir davranış:)

ezgiisu

Bir de yalanirken sanki tuylerini cekistiriyor gibi ses cikiyor sebebi ne olabilir

Nurbaran

Kendini yalayarak temizlemesinde sorun yok kendilerini bu şeklide temizlerler :)