Vets Plus Ödül Maması Hediyesi

Petlebi ailesine teşekkür ederim öncelikle çağrı merkezindeki nezaketli arkadaşlara😇

Merak edip denemek istediğim bir üründü kızımın şansına petlebi hediye olarak gönderdi çok mutlu olduk teşekkür ederiz.Bu şekilde müşterileri teşvik ediyorsunuz gidip başka siteden ürün almak istemiyorum özellikle eşim hızlı kargodan çok memnun tekrar siparis oluşturacak 🌸Kızım bayıldı ödül mamasına♥️♥️♥️♥️♥️

2 CEVAP

Ferdibuse

Biz de çok beğendik bundan sonra tüm ödül mamalarimiz vets plustan olacak sanırım değil mi 😅

Kesinlikle😻