Petlebiye Teşekkürler ~ Vets Plus Sıvı Ödül Mamaları

Snzlc

Birkaç gün evvel petlebiden arayıp vets plus sıvı ödül mamalarından hediye göndereceklerini söylemişlerdi. mamalar bugün elime ulaştı. kedim afiyetle yedi. teşekkür ederim.

3 CEVAP

salihaondag8

@zeywlll🤗Hediyeleri genelde bu sitede soru cevap kısmında aktif olan üyelere gönderiyorlar benide arayip böyle söyleyip kum ve ödül şekeri gönderdiler kedilerim severek kullandilar cok memnun kaldim petlebi iyiki var teşekkürler inşallah gönderilmeyen bütün herkese gönderilir diyorum sizede mi gondermediler onun için mi sordunuz?🤗

zeywlll

Bu hediyeleri neye gore gonderiyorlar acaba biliyor musunuz

zeywlll

Evet merak ettim birkac kisi tesekkur seyi atinca