Kedi Ve Pelus Ordek

Canandisli

Kedim pelus ordegi agzina alip miyavliyor odadan odaya tasiyor ordegi ama oynamiyor ya agzinda ya da yaninda oyle duruyor
Kedi davranislarindan anlayan birisi ne den yaptigini soyleyebilir mi? Kedim kisir bu arada hic hamile kalmadi ama cocugu gibi gezdiriyor oyuncagi kafasindan isirip

8 CEVAP

kedilimadam

Ya kediler iyi ki var:)))

ursaminor

Bizim kız da yapıyor bunu belirli oyuncaklarına. Hatta ağzının içinde oyuncak varken gırtlaktan miyavlıyor. Öyle enteresan bir ses ki hemen anlıyor insan ağzında av taşıma sesi olduğunu. :D
Genelde aile üyelerini çağırıyorlar, gel yakaladım diye bu sesle.

Bu arada hayret doğrusu bsecnl hala bu başlığa yazmamış. Ama yazsa kesin şunu yazardı:
"ördek ne renk?"
çünkü böyle detaylar çok önemlidir. Evet. :D

Amedsoner

Çocuğu gibi gezdirmiyor. Onu bir av olarak görüyor. Kaptığı avı diğer hayvanlardan saklama yanında taşıma iç güdüsünü dışa vuruyor sadece.

Infernus

Bir av yakalamış gibi gezdiriyor bence :) belki sizden de kaçırıyordur avını elinden alırsınız belki diye.

Canandisli

Evet yani sakiz silgi falan bulup oynadiginda agzindan aliyorum diye oyuncagi da kaciriyor benden :D oyun istiyor sanip pesinden gidiyordum ben de ama diger kedimde oyle bir huy yok diye merak ettim sanirim haklisiniz kucuk ve pelus oyuncaklari bulunca av saniyor olabilir tesekkurler

pistan32

@ursaminor bence bsecnl'i bu kadar kale almayalım yoksa parmakla gösterilen Tilki Aleyna gibi fenomen olacak :D :D

Cesminurr

#ursaminor o, pistan32 fazlaca haklısın :)

Cesminurr

#usaminor hahahah :):)):):)))