N&D Yeni Tropikal Kuzulu Mama

lydnova

Scottish fold kedime denemek için almayı düşünüyorum ama protein ve yağ oranı az mı gelir acaba diye tereddütte kaldım. Sizce nasıl olur kedim kilo vermez değil mi?

3 CEVAP

E_Thor

Daha önce hangi mamayı kullanıyordu ? Kullandığı mamanın içeriği ile N&D’nin içeriğini kıyaslamak daha doğru olur

E_Thor

ND ancastral grain morina protein açısından daha zengin duruyor

lydnova

ND ancastral grain morina balıklı portakallı olanı kullanıyorduk