Kedilerin Farklı Mamalar Yemesi

Merhabalar. Bizim 3 tane kedimiz var 2 tanesi arkadaşımın ve kısırlar onlar kısır kedi maması yiyor. Fakat benim kedim henüz 5 aylık olduğu için kısırlaştırma işlemi yapmadık o da yavru kedi maması yiyor fakat biz evden çıktığımızda mama bırakma durumu çok sıkıntı oluyor kısa bir dönem için bu durumu yaş mama bırakıp çıkarak halletmeye çalıştık fakat artık evden çıkışlarımız uzun ve sürekli olacak bu konuda bir öneriniz var mı hepsinin yiyebileceği ortak bir mama var mıdır ne yapılabilir

2 CEVAP

aytunccc123

Tüm yaşam evreleri için olan mamalara bakın Acana ve Orijen bütçenize uyuyorsa tavsiye ederim diğer markalarda da böyle bi kriter var mı bilmiyorum ben aynı ortamda hem kısır hem emziren hem de daha 1 aylık yavru kedileri bakıyorum hepsine Orijen six fish yediriyorum

Çok teşekkür ederim hemen araştırıp bakayım çok sağolun