Bi Tık Acil

ewiff

kedimi (6 aylık) bir iki saatliğine kardeşime emanet etmiştim. kardeşimde kedi çok ısırıyor biraz rahat dursun diye 1 yemek kaşığı kadar malt yedirmiş bir sorun olur mu? (şuanlık normal davranıyor)

7 CEVAP

Sezgek

Arkadaşların dediği gibi en fazla ishal olacaktır ama benim asıl değineceğim nokta kardeşinizle bu konuyu konuşmanız ki bir daha ki sefere farklı şeyler denensin yani hareketli ve atak bir kediyle nasıl baş etmesi gerektiğini ona anlatın eğer yine yalnız kalma ihtimalleri varsa hareketli eksiler zaten oyuncakla hemen haşır neşir olurlar malt yerine de ödül maması bulundurabilirsiniz ama sadece önerilen miktar da ama oyunla zaten ilgisi dağılacaktır

gozdeyilmaz

Sakinleştirici bir malt mıydı yoksa tüy yumağı için mi 1 yemek kaşığı biraz fazla ama bir şey olacağını sanmam

giizeeem

Bir problem olmaz. İshal, kusma vs olursa veterinerinizle görüşürsünüz.

PofudukLeo

İshal olma ihtimali yüksek bir yemek kaşığı biraz yüksek bir miktar.

ewiff

tüy içindi malt

Tuanaalsk

Gözlemleyin büyük ihtimalle ishal olur onu da probiyotik mama ile düzeltebilirsiniz

Venusss0

Kuru mama yemesini sağlayın ishal olur büyük ihtimal poposuna yapısabilir kakası bizde böyle oluyor ishal olunca