Kedinizin Patisine Bakım Yapıyor Musunuz?

Sevilayyyyy

Arkadaşlar aranızda kedisinin patisine bakım yapan var mı ben hiç yapmadım da gerekli bir şeymiş ama sanki. Yapanlar nasıl yaptığını, ne kulkandıklarını ve kaç gün yaptıklarını anlatabilir mi

13 CEVAP

Tulay__

Patipatis'in pati bakım kremini kullanıyorum. Yalamasinda sakınca yok diyor marka.

Rabike

Onlar kendi patilerine bakim yapiyorlar zaten, bizim yapmamiza neden gerek olsun ki? Ben sadece tirnaklarini kesiyorum, onun disinda birsey yapmaya gerek duyacak bir saglik problemi yaşamadık.

Renklipati

Sadece tırnak bakımı yapıyorum patileri gayet iyi çok nadir saf zeytinyağı çok az pamukla silerim

Emirrckr

Bizde herhangi bir bakım uygulamıyoruz,uygulayan var mı ne gibi bir bakım?Tırnak kesme hariç tabiki :)

Emirrckr

Evet evet o tip bakımları bizde yapıyoruz,kulak,ağız içi ve diş.
Her gün bir öğün yaş mama verdiğimiz için ağız içi bakımını özellikle önemsiyoruz ama pati bakımını ilk kez duydum :)

Sevilayyyyy

Renklipati tırnak bakımını nasıl yapıyorsunuz

Sevilayyyyy

Emirrckr pati, kulak, çene, ağız içi, diş bakımları yapılıyor genelde. Ben de çenesine düzenli yapıyorum akne olduğu için bir ara diş içinde suyuna sprey damlatıyordum sonra kestim.

Sevilayyyyy

Emirrckr o zaman bir tanede bununla ilgili soru sorayım :)

Mmtklndr

benim kedim tırnaklarını bile kesmeme izin vermiyor. Yavruyken pati bakım kremi almıştım kremi patilerine sürerken malt sanıp tüpü ısırmaya çalıştı😂 bende bir şey olur diye korktum bir daha sürmedim aşıya gittiği zaman her seferinde ağız içine bakılıyor veteriner bir hastalık görmedi kulaklarını zaten veterinere rica ediyorum o temizliyor. Akne sorunuyla da hiç karşılaşmadım

Lucky0

eğer patisi kurumuyorsa gerekli bir şey değil hindistan cevizi yağını sürebilirsiniz organik bir markaysa eğer

zeynandkekik

Merhaba, biz de herhangi bir bakım yapmıyoruz, tırnaklarını düzenli kesiyorum o kadar. Zaten onlar kendileri yalayarak bakımlarını yapıyorlar. Eğer herhangi özel bir problemi yoksa gerekli bi uygulama değil.

KimJeongguk

Hindistan cevizi yağı sürüyorum arada patilerine.

HaydutveNazli

Oksuyorum pati masaji yapiyorum