Mama Önerisi Ciddi

sudesama

merhaba kedim bebekken hills balıklı kullanıyordu biz proplana geçtik ama proplan alerji yaptı tüyleri döküldü zayıfladı ardından tekrar hillse geçtik hillsden de sıkılınca n&d kullandık onun balıklısını bulamayınca hillse geri döndük kısır kendisi birden değişmedik tabi tüm bunlar 1.5 yıl içinde oldu şuanda veteriner kedimin yaş mamadan dolayı alerji olduğunu söyledi tüyleri o yüzden çok dökülüyor haftada 1 kere verin diyete sokun dedi ama sorun şu ki kedim mamaları elden yiyor ne yaptıysak alıştıramadık dşiyle hiçbir sorunu yok baktırdık gayet sağlıklı kuru mama tastan kabtan yemiyor ama tuhaf şekilde yicek mi diye merak edip whiskas verdik ve koyduğumuz gibi hepsini tabaktan yedi daha da istedi purinanın kuru mamasınıda yedi sarı kaplı olanı ama diğer mamaları yemiyor elden iştahını açıcak kaptan yer kesin dediğiniz bir mama önerisi var mı? proplan harici

11 CEVAP

GzdeAkbuz

Prochoice kullaniyorum kedime idare ediyor suanlik herhangi bir kuru mamaya balik yağıyla beraber veya sıvı hüptirik gibi ödül maması dökün bakalım yemeye baslicakmi deneyin derim

sudesama

iştahını açsın diye kuru mamayı ılık suyla hafif sulandırıpda verdik yemiyor mamayı kaptan

Cennet29

Benim kedimde bu şekilde davranarak beni bezdirmişti ne denesem yemiyodu sonra zamanla fark ettim ki sevdiği mamayı bulamadığım için yapıyormuş hepsini. İştahla yediği mamayı buldum her kaptan yemeye başladı. Büyük ihtimal kullandığınız mamaları sevmediği için yemek istemiyo kapla alakası yok. Benim kedim leş gibi kokan mamaları sevdiği için sanabelle alabalıklı favorimiz birde nd morina balıklıya aşık olmuştu ama feci ishal oldu ve tüy döktü devam edemedik. Birde unıque gastrointestinal mamayı seviyor ztn ishal sorunumuz olduğu için ben gastroya sanabelle karışıyorum bu şekilde bi düzene oturttum

gozdeyilmaz

3 kedimiz var üçüde nd morina balıklı portakallı mamayı uzunca bir süredir severek yiyorlar

Lucky0

sanabelle deneyebilirsiniz whiskası içerisinde yağ oranları yüksek diye seviyorlar ama sağlıksız royal canin de olabilir bütçeniz varsa orijen

zeynandkekik

Merhaba, Advance Somonlu mama öneririm, birkaç mama denedik ama Advance kadar sevdikleri başka mama olmadı.

Okan3439

Virbac yada orijen six fish tavsiye ederim fiyatları biraz yüksek ama ben kedimde en iyi etkiyi gördüğüm ve severek yediği 2 mama

kediniz zaten alerjiliymiş yüksek protein acana six fish vs çoğu kediye yaramıyor vetler de pek tavsiye etmiyor. royal canin exigent seçici kedi mamasını denemenizi tavsiye ederim. mama kabını da bıyık dürtmeyen biraz yüksek kaplardan seçerseniz çok iyi olur. nasıl kabı bilmiyorum gerçi ama. whiskas purina market mamaları çok kötü royal canin deneyin denemediyseniz bence ya da kliniklerde satılan virbac neutered falan bütçeniz yetiyorsa deneyebilirsiniz. mama kabı da seramik yüksek olanlar var pett y valent mi ne onun sır hatalıları oluyor trnenyyol dolapta ben alacağım güzel renk gelince bakabilirsiniz.

AyseMia

N&D morina balıklı yada ringa balıklı veya Royal Canin Savour Exigent (seçici kediler için özel) tavsiye ederim. Benim kızım da aşırı seçici, çok sıkılgan ve bu mamalar en sevdikleri oldu şimdiye kadar. Hills'i zaten çoğu kedi sevmiyor aroma kullanmadığından deniliyor. Bu markaları deneyin derim. N&D bulmakta da artık sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

KimJeongguk

Exclusion kısır sığır etli mamanın yeme garantili olduğunu biliyorum. Küçük paketinden alıp deneyebilirsiniz.

Volkancan39

Virbac tavsiye ederim