Ağız,Kulak,Burun Temizliği İçin Marka Önerisi

Kaymaklimm

Herkese merhaba oğlum için genel antiseptik solüsyon arayışım var. Dr.animal kullandım fakat ağız kokusunu geçirmedi bebek olduğu için geçer dediler. Öneriniz nedir?☺️🌸

3 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Crystalin'i de tavsiye ederim ama Dr. Animal ile aynı özellikte bir üründür, sadece markası farklı. Eğer Dr. Animal'la geçmediyse ağız kokusu, diş etlerinde iltihaplanma da olabilir. Bu durumda antibiyotik kullanması gerekebilir. Hekiminiz bu ihtimali de kontrol etti mi acaba?

Bol patili günler dilerim. :)

ağzını bebek kedilere de uygunsa petchefin h.cevizi yağı ve parmağa takılan novomed dental finger ikilisiyle temizleyebilirsiniz veya enzimatik yine kedinize uygun bir diş macunu olabilir hekim yönlendirmesiyle. kediniz skotiş falan mı kulakları kırık mı bilmiyorum onların özellikle kulak şeklinden ötürü temizlik şart sanırım, benim tekir kedilerimden biri bugüne dek 4 kez kulak enfeksiyonu geçirdi maalesef tekrarladı 3 yıl içinde. sağ kulağı özellikle çabuk kirleniyor enfeksiyon genelde o kulakta oluyor ben zoovitalin kulak temizleme solüsyonunu disk pamukların yarısına biraz damlatıp nemlendiriyorum siliyorum diğer kuru yarısıyla da ardından güzelce kuruluyorum ihtiyacı varsa kedinizin öneririm. petlabs pototop (crystalinin aynısı) mu ne var hburada tyol kontrol edin bazen ikincisi 1 tl falan oluyor ya da 3 al 2 öde oluyor probiyotiği vs de var crystalinimiz azalmıştı onu aldım en son yara çıkarsa dezenfekte ediyorum taraklarını falan dezenfekte ediyorum crystalinle de. crystalinle diş silmek başka ürünler varken pek önerilmiyor aslında ama yavruyken pamuğa sıkıp silerek alıştırabilirsiniz sonra zaten tartar vs oluşmaya başlayınca ek ürünler gerekecek.

Kaymaklimm

Sevgili Ketonmanya iltihaplanma görülmedi bizimde ilk aklımıza gelen o oldu. Hekimimiz yavru olduğu için diş çıkarma evresinde görülebilir endişe etmeyin dedi☺️ ama başka bir hekime daha göstermek emin olmak istiyorum bu dediklerinizle size sonsuz teşekkürler ederim☺️🙏🏻