Hesabımı Kapatmak İstiyorum Gelen Mail Ve Sms Lerin İptalini Talep Ediyorum Nasıl Yapabilirim?

iremmgngrr

Hesabımı kapatmak istiyorum gelen mail ve sms lerin iptalini talep ediyorum nasıl yapabilirim?

3 CEVAP

E_Thor

Maillerin sonunda e-bültenden ayrıl yazıyor ona basarsanız mail gelmez fakat SMS konusunda bir bilgim yok

OnurSoft

https://iys.org.tr
Bu adrese giriş yaparsanız gelen SMS ve arama bildirimlerini engelleyebilirsiniz yada engelledihiniz sms ve aramalara izin verebilirsiniz

AyseMia

Eğer hesabınızı tamamen kapattırmak (sildirmek) istiyorsanız site yetkililerine mail yada arama yolu ile ulaşmanız gerekiyor, onun dışında kendiniz sadece e-mail gönderimini engelleyebilirsiniz ayarlardan. Üyeliğinizi tamamen sildirmek için ise: anasayfanın en sonunda sol tarafta "iletişime geç" butonu mevcut, ona tıklayın, sayfanın aşağı bölümünde ad-soyad-mail-telefon ve sorununuzu anlatan mesajınızı yazabileceğiniz minik bir bölüm var orayı kullanıp halledebilirsiniz, size ulaşacaklardır yazdığınız e-mail üzerinden yada belirteceğiniz telefon numarası üzerinden.