Mersin'de İyi Bir Veteriner Arıyorum

Venusss0

Mersin'de iyi bir veteriner arıyorum yardımcı olabilir misiniz diş taşı temizliğinde anestezi almasını istemiyorum danışacağım yerler nereleri?

5 CEVAP

Dann

Mersin petical.

Venusss0

@Dann kedim vefat etti demiştiniz emin misiniz iyi bir yer olduğuna🥹

Dann

Ben kedimi oraya götüremedim, götürmek üzereyken kötüleşti ve kaybettik. fip hastası kedisi olan veteriner bir tanıdık petical'in olanaklarının iyi olduğunu kendi kedisi için bazı klinik testleri orada yaptırdığını söyledi. petical bir veteriner muayenehanesi gibi değil de bir pet hastanesi gibi düşünmeniz gereken bir yer.

Venusss0

Sürekli götürdüğüm veteriner sedasyon yapabiliriz dedi tekrar sorduğumda güvenebilir miyim sizce?

Dann

Sedasyon dediğiniz bizim gaz anestezi dediğimiz uygulama herhalde. Katı anesteziden daha güvenli olduğu kesin. Eğer diş temizliğini bu şekilde yapabiliyorlarsa diğerine kıyasla çok daha güvenilir olur bence.