Yavru Kedi Maltı

didemuysl

5 aylık bir kedim var malt kullanmak istiyoruz ama hangisini kullanıcağımıza karar veremedim yardımcı olur musunuz?😊

4 CEVAP

malt tüyleri dökülmeye başladığında kusmasınlar kakalarıyla beraber çıksın diye verilen macunun adı bazen karıştırılıyor. multivitamin macun kitten macun malt macun biotin üriner gastro bilmem ne bir sürü paste çeşidi var. 5 aylık kediniz tüy dökmeye başlamadıysa malt macuna şu an gerek yok bence. pitho spirulina malt var yavrulara da kullanılıyor bir açıklamaya soru cevaplara bakın isterseniz tyolda çok isterseniz bir takviye bence güzel bi takviye ama benimkiler bayılarak yemiyor fakat daha ufak kediler macun şeyleri yiyor genelde gördüğüm kadarıyla dşkgşlkfdh

giizeeem

Benim kedim 4 aylık haftada 1-2 defa taradıktan sonra 1 cm B i o f e l i n e yavru kediler için olan maltından veriyorum. Bir problem yaşamadık şu ana kadar.

Merhabalar, ben de candioli markasını kullandım hep baya bayağı kaliteli ve mutluyuz😻

Emirrckr

5 aylık bir kedi için Gimcat Kitten Paste öneririm hem gelişimini destekler hem de içerisinde malt bulunduruyor.
Yanlış hatırlamıyorsam 8.aya kadar Kitten Paste kullanabilirsiniz.
Ardından ekstra olarak malt paste almanız lazım yine Gimcat öneririm,biz memnunuz.