Sokak Kedileri Ağız Diş Sağlığı

Cennet29

Mahallemdeki kedilerin bazılarının ağzı akıyo dişleri kırık yada beslenme güçlüğü çekiyolar. Mamaları bütün yutuyorlar. Onları tek tek tedavi ettirmem imkansız öyle bi gücüm yok yada yakalamak götürmek vs bu imkanlara sahip değilim. Kendi kedimin dişlerini fırçalıyorum o yüzden başka bi yönteme ihtiyacım olmadı tecrübe etmedim. Şimdi bu hayvanların ağızlarına faydası olacak ne katabilirim sularına yada mamalarına? Onları ellemeden yiyecek içeceklerine katacağım Damla vs var mı? Yani daha doğrusu başka kedilere de zararı olmayacak ve diş problemli kedilere faydası olacak ne kullanabilirim? Tecrübe edenler var mı yardımcı olursa sevinirim

3 CEVAP

Merhaba, nasılsınız? Ben tesadüfen gördüm sorunuzu yanıtlamak isterim kendimde kullanıyorum diş fırçalamanın yanı sıra bir de ağıza sprey sıkıyorum cleapet markasının .içtikleri suyada sıkılıyor. Kullanımı yazıyor kutuda. Sevgilerimle

Cennet29

Bazı ağız bakım ürünleri vardı kedilerin suyuna katılıyo markalarını hatırlamıyorum rast gele bir şeye para harcamak istemiyorum. Tecrübe eden varsa eğer en azından işe yarar bir şey almak istiyorum

Cennet29

@tursu cevap için teşekkürler 💐